فروش سایت
خانه / عرق بوقناق / خرید عرق بوقناق اصل / فروش ویژه عرق بوقناق در کشور

خرید عرق بوقناق اصل / فروش ویژه عرق بوقناق در کشور

آیا با گیاه و عرق گیاه بوقناق آشنایی دارید؟ می دانید خواص این گیاه و عرق آن برای سلامتی افراد چیست؟ عرق بوقناق از گیاه بوقناق به دست می آید. این گیاه که بیشتر رویش بیابانی دارد. گیاه بوقناق به دلیل خواص زیادی که دارد بیشتر در طب سنتی و گیاه درمانی استفاده می شود. برای درمان بسیاری از بیماری استفاده عرق این گیاه به افراد توصیه می شود. عرق بوقناق را با استفاده از دستگاه مخصوص عرق گیری در خانه نیز می توان تهیه کرد. چون نمونه های اصل این عرق بسیار سخت شناسایی می شوند و خرید عرق بوقناق اصل کمی سخت است. 

خرید عرق بوقناق اصل /  فروش ویژه عرق بوقناق در کشور

تجارت عرق بوقناق در بازار های جهانی

تجارت عرق بوقناق در بازار های جهانی

بسیاری از شما حتما تا به حال گیاه بوقناق را دیده اید ولی به دلیل عدم آشنایی با این گیاه، اسم آن را نمی دانستید. گیاه بوقناق دارای رویش بیابانی است در رنگ های مختلفی می توان این گیاه را مشاهده کرد ولی رنگ غالب آن بنفش، آبی و سبز است. گیاه بوقناق بر روی بدنه خود دارای خارهایی است و شکل وحشی دارد. به دلیل خواص مفیدی که این گیاه دارد عرق آن را می گیرند و در عطاری ها برای استفاده افراد عرضه می شود. قیمت عرق بوقناق با توجه به نوع و مقداری که خریداری می شود قابل تغییر است. لیست قیمت عرق بوقناق در بازار های جهانی در فروشگاه های اینترنتی انواع عرق گیاهی به راحتی قابل دسترسی است. 

تفاوت قیمت عرق بوقناق و عرق دیابتی

تفاوت قیمت عرق بوقناق و عرق دیابتی

جالب است بدانید عرق بوقناق به دلیل تاثیری که در کنترل قند خون دارد با نام عرق دیابتی نیز شناسایی می شود. گیاه بوقناق و عرق آن به دلیل خواص زیادی که در سلامتی و درمان بیماری ها دارند، از تجارت جهانی برخوردار هستند. تجارت عرق بوقناق در کشور ایران نیز انجام می شود. این گیاه رویش بیابانی دارد و در بسیاری از مناطق ایران می توان آن را به دست آورد. تفاوت قیمت عرق بوقناق و عرق دیابتی چندان زیاد نیست چون از عرق بوقناق در درمان بیماری دیابت نیز استفاده می شود. به دلیل نمونه های بی کیفیت این عرق که در بازار وجود دارد، خرید عرق بوقناق اصل با دشواری همراه است. 

فروش عرق دیابتی در اصفهان

فروش عرق دیابتی در اصفهان

یکی از فعال ترین بازارها برای تجارت عرقیات در ایران، شهر اصفهان است. یکی از شهرهایی که به راحتی می توان عرق گیاه بوقنان را خریداری کرد این شهر است. به دلیل ظرفیت شهر اصفهان در تولید و فروش انواع عرقیات گیاهی، خرید عرق بوقناق اصل در شهر اصفهان به راحتی امکان پذیر است. این عرق به دلیل خواص آشنا و ثابت شده ای که برای تمامی افراد دارد و در در مان بسیاری از بیماری ها نیز از آن استفاده می شود، دارای تجارت جهانی است. تجارت جهانی این گیاه و عرق آن در شهر اصفهان به راحتی قابل دسترسی است. 

بازار عرق بوقناق در ایران

بازار عرق بوقناق در ایران

گیاه بوقناق در نواحی بیابانی روییده می شود، این گیاه در شهرهای مختلف ایران قابل برداشت و دسترسی است. عرق گیاه بوقناق به دلیل خواص زیادی که دارد از تجارت جهانی در کشورهای مختلف برخوردار است. قیمت این عرق به توجه به هزینه تمام شده تولید آن در شهرهای مختلف قابل تغییر است. بازار عرق بوقناق در ایران نیز فعال است و افراد زیادی از این عرق برای کنترل بیماری های خود استفاده می کنند. خرید عرق بوقناق اصل در نوع خود دارای اهمیت زیادی است چون نمونه های بی کیفیت این عرق نیز در بازارهای فروش وجود دارند. 

صادرات عرق بوقناق در کشور های مختلف

صادرات عرق بوقناق در کشور های مختلف

کشورهایی که دارای نواحی بیابانی زیادی هستند و قابلیت تولید گیاه بوقناق را دارند این گیاه را به کشورهای دیگر نیز صادر می کنند. عرق بوقناق در درمان بیماری هایی مانند دیابت، کم خونی و بیماری های تنفسی کاربرد زیادی دارد. عوارض عرق بوقناق در مقایسه با خواص مفید آن بسیار کم است. برای دچار نشدن به عوارض آن بهتر است به مقدار مصرف آن توجه شود. خرید عرق بوقناق اصل در بسیاری از شهرهای ایران قابل دسترسی است.

تاثیر عرق بوقناق برای فشار

از آنجا که عرق بوقناق یکی از عرقیات گیاهی بسیار قوی می باشد، مصرف آن باعث افت فشار می شود که در افرادی که ضعف بدنی دارند و همچنین در افراد با سن و سال بیشتر، کمی خطرناک می باشد. برای رفع خطر احتمالی معمولا توصیه می کنند که هر استکان عرق بوقناق را با یک دانه خرما یا یک قاشق چای خوری عسل میل نمائید تا باعث افت فشار نگردد.

طریقه مصرف عرق بوقناق

با وجود تاثیرات بسیار زیاد عرق بوقناق که عرق بسیار قوی ای است، نباید دچار مصرف بی رویه شد! زیرا هر چیزی که از اندازه اش خارج بشود، دچار عوارض و خسارت خواهد شد. حتی بعضی از بیماران دیابتی نسبت به این عرق حساسیت دارند که به طور کلی باید از مصرف آن اجتناب بورزند.

برای آن دسته از بیماران دیابتی که به عرق بوقناق حساسیت ندارند، مصرف ۲ تا ۴ استکان در ۲۴ساعت مناسب و معقول به نظر می رسد و برای مصرف استکان اول بهتر است ناشتا باشند.

البته اگر قندتان بیش از ۲۰۰ است، اغلب توصیه می کنند که هر ۴ ساعت یک بار اقدام به مصرف عرق بوقناق نمایید. برای برخی از بیماران نیز به طور کلی نمی توان تجویز کرد و باید با پزشک خودشان مشورت کنند که البته نمونه ی آن را بالاتر مثال زدیم که برخی بدن ها نسبت به مصرف عرق بوقناق واکنش نشان می دهد که نشان از ضعف بدن دارد. زیرا عرق بوقناق بسیار قوی می باشد.

عوارض استفاده از عرق بوقناق

عرق بوقناق به دلیل ماهیت قدرتمندی که دارد باید مصرف آن کم باشد و در صورت مصرف بیش از حد معمول، ریه انسان دچار آسیب می شود و همچنین کاهش فشار شدید رخ خواهد داد که خطرناک به نظر می آید.

لیست قیمت عرق بوقناق

به دلیل رویش بیابانی گیاه بوقناق، معمولا تهیه این گیاه زحمت خاصی ندارد و قیمت آن بالا نیست. به تبع آن قیمت عرق بوقناق نیز نسبت به قیمت گلاب و قیمت عرق نعنا بالا به نظر نمی رسد و قیمت بطری های یک لیتری آن به طور میانگین بین ۵ تا ۷ هزارتومان می باشد.

لیست قیمت عرق بوقناق را البته بر دو مبنای یک لیتری و گالنی تدوین می کنند که برای تهیه آن می توانید به نمایندگی های معتبر تولیدی ها مراجعه کنید.

خرید اینترنتی عرق بوقناق

عرقیات گیاهی را به طور کلی هم می توان از نمایندگی های معتبر و عطاری ها تهیه نمود و هم می توان از خرید اینترنتی استفاده نمود. بدین منظور می توان به سایت های فروشگاهی مثل دیجی کالا و … مراجعه نمود. همچنین می توان به سایت های خود شرکت های تولیدکننده عرقیات مراجعه کرد و به صورت مستقیم خرید کرد. بهترین راه خرید اینترنتی عرق بوقناق مراجعه به سایت همین تولیدی های معتبر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید