فروش سایت
خانه / گلاب / قیمت خرید گلاب در بازار تهران | کارخانجات تولید کننده آن در کشور

قیمت خرید گلاب در بازار تهران | کارخانجات تولید کننده آن در کشور

گلاب یکی از فرآوردهای گل محمدی می باشد که کاربردهای فراوانی دارد و در صنایع غذایی و عطر سازی بیشترین استفاده را دارد. قیمت خرید گلاب در بازار تهران نسبت به کیفیت آن متفاوت است. در تهران قیمت گلاب به عطر و طعم و بو و برند آن بستگی دارد. کسی که می خواهد در تهران گلاب اصل و خالص خریداری کند باید قیمت آن را از نمایندگی های مجاز پخش تهران به صورت مستقیم جویا شود..

قیمت خرید گلاب در بازار تهران | کارخانجات تولید کننده آن در کشور

کارخانجات تولید کننده گلاب در کشور

کارخانجات تولید کننده گلاب در کشورکارخانجات تولید گلاب در کشور بسیار زیاد وجود دارد٬ این کارخانجات انواع گلاب را با استفاده از گل محمدی با دستگاههای عرق گیر و گلاب گیر پیشرفته تولید می کنند. اما همه کیفیت خوبی ندارند و بر همین اساس باید از برندهای معتبر و مطمئن تهیه نمود.

چون همه ی تولید کنندگان با دلسوزانه تولید نمی کنند. و تنها به دلیل سود تولید عرقیات گیاهی اقدام به تولید گلاب و عرقیجات دیگر می کنند. اما برندهای معتبر و مطمئن از گل محمدی خالص گلاب خالص و طبیعی تولید می کنند.

کاشان از بزرگترین قطب های تولید عرقیجات و گلاب خالص در کشور است. و فروش گلاب خالص در این شهر انجام می گیرد. که شرکت میهن گلاب از بهترین تولیدکننده های شهر کاشان است. خرید گلاب خالص در کاشان کار سختی نیست چون بیشتر تولیدات آنها کیفیت خوبی دارد.

روش تولید عرقیات گیاهی کار دشوار و پر زحمتی است. کارخانجات تولید گلاب  به دلیل تولید در حجم بالا و صرفه جویی در زمانبری تولید محصول خود از دستگاه عرق گیری گیاهان دارویی استفاده می کنند.

لیست قیمت فروش گلاب در بازار تهران

لیست قیمت فروش گلاب در بازار تهراندر بازار تهران گلاب با قیمت های مختلفی عرضه می شود. قیمت فروش گلاب در بازار تهران به کیفیت و عطر و حجم آن بستگی دارد. مثلا قیمت گلاب کوچک ارزانتر است یا قیمت گلاب لوکس ربیع خیلی بالاتر است.

از زمانی که مصرف عرقیات گیاهی رواج پیدا کرد٬ راه اندازی کارگاه عرقیات گیاهی دغدغه بسیاری از افراد شد. لذا قیمت ها برند های همه متفاوت هستند مثلا گلاب ربیع  قیمت متفاوتی با دیگر برندها دارد. فروش گلاب به صورت عمده هم انجام می شود که در این صورت قیمت پایین تری نسبت به خرده فروشی دارد.

قیمت گلاب درجه یک همیشه در مرکز فروش عرقیات گیاهی در تهران گرانتر است گلابی که تراشه های طلا دارد گلاب با پودر طلا نام دارد. که اسپری آن هم در بازار موجود است٬ و بالاترین قیمت را دارد.

زیرا قیمت مواد اولیه تولید گلاب رابطه مستقیمی با قیمت دلار دارد. قیمت دستگاه تولید عرقیات گیاهی نسبت به کارایی و مزیت هایی که دارد مناسب است. و برای کارخانه ها مقرون به صرفه است. 

سریع ترین راه خرید گلاب در کشور

سریع ترین راه خرید گلاب در کشورخرید اینترنتی عرقیات گیاهی کار بسیاری از مردم را آسانتر کرده است. با پیشرفت تکنولوژی و گرایش مردم به خریدهای اینترنتی فروشگاه های آنلاین زیادی فعالیت خود را آغاز کردند. اعتماد به خرید اینترنتی مستلزم کیفیت محصولی است که ارائه می دهد و جلب رضایت مشتری را فراهم می کند.

خرید اینترنتی گلاب ربیع یکی از گزینه های خوب برای مصرف کنندگان است. برای خرید اینترنتی می بایست سری به سایت های اینترنتی زد که این محصول را با انواع مختلف در سایت های فروش عرضه می کنند.

یکی دیگر از خریدهای آسان از طریق شبکه های مجازی می باشد که انواع مختلف عرقیجان را عرضه می کنند. در خرید اینترنتی گلاب به دلیل مشخص نبودن کیفیت گلاب باید از برندهای معتبر و معروف خریداری نمود.

بیشتر فروشندگان و عرضه کنندگان عمده و خرده گلاب و سایر عرقی جات در سایت فروش و شبکه های مجازی نیز این محصول را عرضه می کنند.

برند های معروف تولید کننده گلاب در کشور

برند های معروف تولید کننده گلاب در کشوربرندهای معروف تولید کننده گلاب در کشور با کیفیت ترین و اصیل ترین گلاب را تولید می کنند٬ و گلاب طبیعی و ارگانیک از خصوصیت یک برند معروف می باشد. و برندی که خالص و بدون مواد افزودنی می باشد. و از جمله برندهای گلاب:

زهرا٬ ترنج٬ فشار٬ ربیع٬ طوبی٬ چکارک٬ افضل٬ ایران گلاب٬ مصمم٬ لاواند٬ شهدگیران٬ کعبه طلایی٬ معطر٬ کیان نوش٬ گلکاران٬ گل آذین سرمد٬ گل مهر٬ طاها کاشان٬ درین گلاب کاشان٬ گلاب نبی و ممتاز و غیره می باشد.

در کشور به دلیل مصرف زیاد گلاب بازار گلاب داغ است و فروش خوبی دارد. گلاب ربیع از معروف ترین و بزرگترین تولید گلاب در کشور است. نمایندگی گلاب ربیع در سرتاسر کشور فعالیت می کنند.

 اسپری گلاب ربیع می تواند نیاز بعضی از مصرف کننده ها را برطرف کند. برندهای معتبر این محصول را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات پیشرفته بدون دخالت دست تولید می کنند. 

و بعد از تولید در آزمایشگاههای بروز و تخصصی این محصول را نمونه برداری و بعد از تایید با تاییدیه بهداشتی وارد بازار می شوند.

فروشندگان گلاب در کشور

فروشندگان گلاب در کشورفروشندگان گلاب در کشور اکثر نمایندگی ها می باشند. که انواع مختلف گلاب و عرقیجات را عرضه می کنند. فروشندگان مواد غذایی نیز یکی از عرضه کنندگان این محصول می باشند. فروشندگان این محصول دو صورت انواع گلاب را عرضه می کنند:

یک صورت خرده و صورتی دیگر عمده می باشد. عرضه خرده در انواع فروشندگان خرده فروش مواد غذایی عرضه می شود. یک صورت عمده که نمایندگی های فروش و شرکت های پخش این محصول را عمده خرید و فروش می نمایند.

و شرکت های تجاری و بازرگانی و دفاتر فروش نیز دیگر عمده فروشان این محصول می باشند. که وظیفه پخش در سراسر کشور را بر عهده دارند. خود باغدار که گل محمدی را برداشت می کند یکی از فروشندگان عمده گلاب است.

که بعد از برداشت گل ها آن را به صورت سنتی یا با استفاده از دستگاههای کوچک گلاب گیری عرق آن را گرفته٬ و در بسته های مختلف به عنوان گلاب طبیعی و خالص عرضه می کنند. یکی دیگر از فروشندگان گلاب فروشگاههای طب سنتی و گیاهان سنتی می باشند٬

که انواع عرقیجات و گلاب را در اشکال مختلف به دست مشتری می رسانند.

تولید گلاب در بسته بندی های متنوع

تولید گلاب در بسته بندی های متنوعتولید گلاب در بسته بندی متنوع توسط کارخانجات تولید کننده وارد بازار می شود. این تولیدات در وزن ها و کیفیت های مختلف تولید می شوند. انواع این عرقیجات با استفاده از دستگاه عرق گیری اصفهان و دستگاه گلاب گیری کاشان تهیه و تولید می شوند.

تولید انواع گلاب به پنج صورت است.

۱. گلاب سنگین درجه یک ۲. گلاب سبک درجه دو ۳. گلاب دو آتشه ۴. گلاب سه آتشه ۴. گلاب پس آب می باشد.  ۱. گلاب سنگین درجه یک٬ در صد میلی لیتر آن دست کم سی و پنج میلی گرم اسانس وجود دارد.

۲. گلاب سبک درجه دو٬ در صد میلی لیتر آن پانزده میلی گرم اسانس وجود دارد. ۳. گلاب دو آتشه٬ در بعد از یکبار تقطیر و گلاب گیری دوباره به جای ریختن آب روی گل های دیگ گلاب بدست آمده قبلی را می ریزیم.

۴. گلاب سه آتشه٬ اگر روی گلاب سه آتیشه گل تازه بریزیم و دوباره تقطیر کنیم سه آتیشه درست می شود. ۵. گلاب پس آب٬ اگر بعد از یکبار گلاب گیری به گل های دیگ آب اضاف کنیم گلاب پس آب درست می شود.

فواید استفاده از گلاب

فواید استفاده از گلابفوائد استفاده از گلاب مانند دیگر عرقیجات بسیار زیاد می باشد. گلاب خواص ۱. آرام بخش ٬ ۲. ضد استرس٬ ۳. تقویت سیستم عصبی٬ ۴. درمان سردرد٬ ۵. رفع بی خوابی٬ ۶. بهبود آفات دهان٬ ۷. تقویت لثه٬ ۸. نرم کننده پوست می باشد.۹. درمان کننده بیماری های پوستی٬

۱۰. درمان کننده نفخ و ریفلاکس معده٬ ۱۱. مفید در بیماری ریه٬ ۱۲.نرم کننده ۱۳. لینت دهنده مجاری هوایی و گلو وحلق٬ ۱۴. مفید برای قلب و مغز٬ آرام بخش و مسکن٬ ۱۵. جهت سوزش مجاری ادراری مفید٬ ۱۶. مفید جهت تب با درجه بالا٬ ۱۷.

تقویت کننده یدن٬ ۱۸. درمان چشم درد و سرخی چشم٬  ۱۹. موثر در کاهش التهابات و سرخی حلق و کام و لوزه و حنجره٬ ۲۰. درمان پسوریازیس و اگزما٬ ۲۱. رفع موهای زائد بدن ۲۲. رفع یبوست ٬ ۲۳. تقویت پوست و مو٬ درمان شوره٬ ۲۴. مفید برای زنان باردار٬

۲۵. درمان سرما خوردگی و گلودرد٬ ۲۶. مفید برای چشم٬ ۲۷. تقویت معده و دستگاه گوارش٬ ۲۸. مفید در جهت فشارخون٬ ۲۹. مفید در الزایمر و سرشار از ویتامین E و C می باشد.

فروش گلاب به قیمت درب کارخانه در کشور

فروش گلاب به قیمت درب کارخانه در کشورفروش گلاب به قیمت درب کارخانه در کشور در شرکت های تولید کننده عرضه می شود. بدین صورت که شرکت ها این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه به فروش می رسانند.

عرضه مستقیم انواع این محصول در دفاتر فروش نیز در سراسر استان ها نیز عرضه می شود. این دفاتر برند محصول خود را به صورت عمده عرضه می کنند. خریداران گلاب به قیمت درب کارخانه دیگر صنایع مواد غذایی نیز می باشند.

که در تولید مواد غذایی از گلاب استفاده می کنند. مانند صنایع تولید بستنی٬ کیک و کلوچه و شیرینی جات و انواع دمنوش و غیره می باشند. یکی دیگر از خریداران گلاب صنایع عطر سازی می باشد. که با استفاده از گل محمدی و گلاب انواع عطر ها و ادکلن های مختلف را تولید می کنند.

عرضه مستقیم گلاب در سراسر کشور

عرضه مستقیم گلاب در سراسر کشورعرضه مستقیم گلاب در سراسر کشور از طریق نمایندگی های فروش تحت برند خاص صورت می گیرد. که نماینده خود شرکت تولیدی در سراسر کشور وظیفه عرضه و پخش این محصول را انجام می دهند. 

عرضه مستقیم گلاب هم در داخل کشور و هم در خارج کشور صورت می گیرد.  یکی از عرضه کنندگان گلاب تولید کنندگان هستند٬ که انواع گلاب صنعتی و سنتی را به فروش می رسانند.  گلاب صنعتی در کارخانجات بزرگ عرضه می شود.

و گلاب سنتی در منازل به صورت دستی یا در کارگاههای کوچک عرضه می شود. شرکت تولیدی یا تجاری که این محصول را صادر می کنند. در کشور وارد کننده نمایندگی پخش دارند که محصول خود را در کشور خارجی پخش می کنند.

بازار عرقیجات و گلاب کاشان این محصول را با بالاترین کیفیت و خلوص به صورت بدون واسطه عرضه می کنند.

صادرات گلاب خالص

صادرات گلاب خالص صادرات گلاب خالص به بیش از سی کشور دنیا فرستاده می شوند.از جمله به کشورهای حاشیه خلیج فارس٬ کشورهای آسیایی و اروپایی مانند امارات متحده عربی٬ ایالات متحده آمریکا٬ فرانسه٬ کانادا٬ آلمان٬ چین٬ انگلستان٬ اتریش٬ استرالیا و غیره می باشد.

ایالات متحده عربی بزرگترین خریدار کننده این محصول می باشد. و عراق نیز بیشترین وارد کننده است٬ و بیشتر گلاب را در زیارتگاهها در این کشور استفاده می شود. گلاب مخصوص صادرات از خالص ترین و باکیفیت ترین گلاب و از جمله برندهای معتبر صادراتی می باشد.

گلاب صادراتی به کشورهای همسایه بدون واسطه و مستقیم عرضه می شود ٬ و به کشورهای اروپایی با واسطه وارد می شود. صادرات گلاب توسط خود کارخانه تولید کننده به صورت سفارشی فرستاده می شود٬

یا توسط شرکت های تجاری بازرگانی به صورت عمده صادر می شوند. شرکت های گلاب این محصول را علاوه بر پخش در داخل کشور به کشورهای خارجی نیز عرضه می کنند. و در کشور وارد کننده نمایندگی پخش دارند که از طریق آن محصول را در خارج پخش می کنند.

بازرگانی فروش گلاب خالص

بازرگانی فروش گلاب خالصبازرگانی فروش گلاب خالص در استان ها کار خرید و فروش عمده گلاب را بر عهده دارند. که گلاب را عمده از تولید کننده خریداری کرده و به صورت عمده نیز به دست فروشندگان می رسانند. این بازرگانی ها بیشتر نقش واسطه را بر عهده دارند و به تجارت این محصول می پردازند.

فروش گلاب در وزن های مختلف و در بسته های مختلف می باشد. که اشکال مختلف بسته ها شیشه ای و پلاستیکی ذلال می باشند.  و در بسته ها مشخصات کلی گلاب از جمله وزن٬ برند٬ تاریخ تولید انقضا و غیره ذکر می شوند.

.

گلاب خالص اصل شفاف روشن و بدون رسوب و بوی آن بوی مطبوع گل محمدی و فاقد بوی ترشیدگی می باشد. طعم آن سنگین مایل به تلخی است و هر چه تلخی آن بیشتر باشد خالص تر است٬ که از جمله نشانه های گلاب خالص می باشد.

تلخی گلاب خالص بسیار زود گذر می باشد٬ و کم تر از ده ثانیه تلخی آن در دهان از بین می رود٬ و جذب دهان می شود٬ درست مانند گلبرگ گل محمدی که تلخی زود گذری دارد.

خرید و فروش گلاب در کشور

خرید و فروش گلاب در کشورخرید و فروش گلاب در کشور توسط عمده فروشی ها انجام می شود. که این محصول را عمده خرید و عمده عرضه می کنند. یا فروشندگان و عطاری ها این محصول را عمده خرید و خرده به فروش می رسانند.

بیشترین خرید و فروش گلاب در فصل بهار و اردیبهشت می باشد. که فصل گل چینی و گلاب گیری می باشد. در فصل گلاب گیری گلاب اصل را در سراسر ایران پخش و نیز صادرات می کنند. و در شهر کاشان بیشترین خرید و فروش گلاب چینی و مراکز اصلی عرضه این محصول می باشد. 

در نمایشگاههای بزرگ عرقیجات و گلاب در استان ها نیز این محصول با بسته ها و برندهای مختلف و اشکال متفاوت به فروش می رسند. و خریداران انواع گلاب مختلف و متناسب با سلیقه خود در این مکان ها تهیه می کنند.

 

صادرات گلاب و عرقیات گیاهی به عراق

جالب است بدانید که چیزی بیش از ۱٫۲ میلیون دلار فقط در سال ۱۳۹۷ حجم صادرات گلاب و عرقیات ایران به کشور عراق بوده است. البته اگر نیم نگاهی به مبدا های ارسال کننده بار بیندازیم متوجه می شویم که تقریبا از جای جای کشور خودمان صادرات گلاب و عرقیات گیاهی به عراق در حال انجام است. از کرمان و مشهد و شیراز و کاشان به عنوان قطب های تولیدکننده عرقیات با کیفیت تا بیرجند و اراک و همدان و کرمانشاه و … . و این نشان دهنده این نکته حائز اهمیت است که در حوزه عرقیات و شربت های گیاهی ظرفیت بسیار عظیم صادراتی ای نهفته است که ان شاءالله به مرور زمان باید گشایش یابد.

صادرات به کشورهایی که ایران با آنها مرز زمینی مشترک دارد اغلب به صورت زمینی انجام می شود گرچه گاهی به دلیل مسائل امنیتی ای که پیش می آید پورت های خروجی زمینی محدودیت پیدا می کنند. در دو سال اخیر نمایشگاه های بین المللی زیادی هم در کشور عراق برگزار شده است که باعث رونق اقتصادی تولیدکنندگان در اثر حضور و شرکت در این نمایشگاه ها شده است.

مراکز عرضه کننده عرقیات گیاهی در عراق بسیار کم هستند و این محصولات معمولا در اختیار پزشکان یا کسب و کارهای مرتبط با غذا و شیرینی جات می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده گلاب و عرقیات/ لیست کامل تولید کنندگان آن

تولید و پخش گلاب به این دلیل انجام می‌ شود که بسیاری از افراد از این محصول که بسیار خوش عطر و خوشمزه می باشد در تهیه برخی از غذاها و حلواها و حتی شیرینی های خو

دیدگاهتان را بنویسید