فروش سایت
خانه / عرق شاتره / قیمت عرق شاتره | عمده فروشی های آن در سرتاسر ایران کدامند ؟

قیمت عرق شاتره | عمده فروشی های آن در سرتاسر ایران کدامند ؟

قیمت عرق شاتره به دلیل این که در داخل کشور توسط کارخانه های و کارگا های تولیدی فراوانی که در داخل کشور تولید می شود بسیار مناسب می باشد و شما برای این که بتوانید این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنید باید به مراکز و نمایندیگی ها که عرضه مستقیم این محصول می باشند مراجعه نموده و محصول مورد نظر خود را خریداری نماید. این محصول برای ساخت و درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد به همین منظور آن ها با مراجعه به مراکزی که قبلا بیان شد می توانند به عنوان مثال قیمت یک کیلو شاتره خشک را بسیار مناسب تر از سایر مراکز فروش خریداری نمایند. قیمت شاتره به عوانل مختلفی بستگی دارد که می تواند باعث متغییر بودن آن شود که عبارتند از:

 1. کیفیت محصول
 2. بسته بندی محصول
 3. نحوه ارسال محصول

قیمت عرق شاتره | عمده فروشی های آن در سرتاسر ایران کدامند ؟

عرق شاتره چه مضراتی برای بدن زن های دارد ؟

عرق شاتره چه مضراتی برای بدن زن های دارد ؟همانطور که می دانید زیاده روی کردن در خوردن و استفاده از هر چیز مفید نیز می تواند بسیار برای بدن شما مضر باشد. اگر شما نیز از عرق شاتره به مقدار بسیار زیاد استفاده کنید و در خوردن آن زیاده روی نماید می تواند برای بدن شما مضر باشد و دچار عارضه های چون گرفتگی عظلات، تنگی نفس، اسهال شدید شوید. 
استفاده از این عرق در دوران بارداری باید با احتیاط توسط زنان باردار مصرف گردد بهه طوری که حتی اطبای سنتی بر این موضوع معتقد می باشند که این عرق را باید به میزان بسیار کم در دوران بارداری و شیردهی استفاده نمود.
حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر قصد دارید از این عرق پر خاصیت به عنوان یک دارو برای درمان بیماری استفاده نماید می توانید از اطبای سنتی سوال بپرسید تا بتوانند دوز مورد نیاز بدن شما را برای درمان بیمار خودتان تجویز نمایند. شاتره مرغوب دارای خواص بسیار زیادی است که در ادامه مطلب بیان خواهیم نمود.

لیست قیمت عمده عرق شاتره

لیست قیمت عمده عرق شاتره شاتره مرغوب ایرانی یکی از جمله عرقیات مورد علاقه بسیاری از افراد به عنوان یک نوشیدنی بسیار عالی می باشد. امروزه کارخانه های بسیار زیادی در کشور ایران وجود دارد که با تهیه گیاه شاتره از مزاع با کیفیت عالی توانسته اند با استفاده از تکنولوژی و دستگاه های بروز محصول با کیفیتی را با بسته بندی بسیار مناسب به بازار عرضه نمایند. قیمت این محصولات نسبت به کیفیتی که دارد بسیار عالی می باشد و شما می توانید این محصول را در بطری های با لیتر های متفاوت متناسب به مقدار مورد استفاده خود با قیمت های متفاوت خریداری نماید. 
اما باید در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که محصول مورد نظر خود را از نمایندگی ها و مراکز معتبری که این محصولات با کیفیت را عرضه می دارند خریداری نمایید تا بتوانید این محصول را علاوه بر کیفیت بسیار عالی با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

برترین تولید کنندگان عرق شاتره

برترین تولید کنندگان عرق شاتره گیاه شاتره از جمله گیاهان علفی با ساقه بسیار قوی می باشد که به صورت خودرو رشد می کند، برگ های گیاه شاتره باریک و کوتاه و نسبتا سبز رنگ و غبار آلود می باشد از جمله محل های پرورش این گیاهه می توان به مواردی چون:

 1. مزارع
 2. باغات
 3. مکان های سایه دار و مرطوب
 4. گودال ها 
 5. کنار جوی آبی

این گیاه معمولا در تمامی مناطق ایران مخصوصا مناطق شمالی کشور که آب و هوای مرطوب را دارد به صورت خودرو رشد می کند و در واقع می توان گفت نیاز داخل کشور را به گیاه شاتره  برای بدست آوردن عرق شاتره و سایر محصولات تامین می نماید اما به دلیل این که این گیاه و سایر محصولات تولید شده از آن نیز به خارج کشور صادر می گردد می توان این گیاه را از طریق دانه تکثیر و پرورش داد.
برترین تولید کنندگان این محصول پر خاصیت می توان به مواردی چون:

 1. بم
 2. جیرفت
 3. کرمان
 4. جزیره خارک
 5. شیراز
 6. کازرون
 7. آذربایجان
 8. مازندران

فروش عرق شاتره درب کارخانه

فروش عرق شاتره درب کارخانه قیمت ۱ لیتر عرق شاتره که درب کارخانه به فروش می رسد به دلیل حذف واسطه و سایر هزینه های جانبی بسیار مناسب تر می باشد به همین منظور شما می توانید برای این که محصول مورد نظر خود را به قیمت درب کارخانه خریداری کنید به مراکز و نمایندگی های که در سرتاسر کشور این محصول را عرضه می دارند خریداری نماید تا بتوانید علاوه بر خرید این محصول از خواص آن نیز مطلع شوید که نمونهه ای از خواص این عرق می توان به مواردی که در ادامه ذکر خواهیم کرد اشاره داشت که عبارتند از:

 • افرادی که از لاغری رنج می برد با مصرف آن می تواند باعث اشتها آن ها شود.
 • آرامش بخش
 • رقیق کردن خون
 • برای زیباتر کردن پوست
 • درمان بیماری های کبدی
 • درمان جوش های صورت

اما حتما توجه داشته باشید که باید برای درمان بیماری طبق برنامه پرشکان سنتی استفاده نماید و در مصرف آن زیاده روی نکنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده گلاب و عرقیات/ لیست کامل تولید کنندگان آن

تولید و پخش گلاب به این دلیل انجام می‌ شود که بسیاری از افراد از این محصول که بسیار خوش عطر و خوشمزه می باشد در تهیه برخی از غذاها و حلواها و حتی شیرینی های خو

دیدگاهتان را بنویسید